"Bezkonkurečnní profesionalita. Koupili jsme přes ni jednu nemovitost a tři prodali a vždy dokonalá. Navíc milá, příjemná a zcela spolehlivá."
"Rozepsat kvality pristupu Martiny Vyplelove z pohledu "business of real estate" by se mohlo zachytit z nekolika uhlu: 1. Profesionalni pristup s pozornosti na detaily; 2. Attentivni and pleasant to deal with ; 3. Integralni co se tyka domluvenych bodu; 4. Prehled na realitním trhu; 5. Proaktivni a absolutne spolehliva; 6. Inteligentni pristup k jednani; 7. Pleasure to deal with on any level"
"S makléřkou Martinou Vyplelovou jsme realizovali již druhou transakci. Všechno proběhlo naprosto ideálně díky její profesionalitě, spolehlivosti a vstřícnému přístupu. Z našich předchozích zkušeností s jinými makléři můžeme říct, že je to nejlepší realitní makléřka v Praze."
"S makléřkou paní Martinou Vyplelovou jsem prodával byt už podruhé v životě. Vím, že se k ním příště, jestli bude nějaké příště, určitě opět vrátím. Vím také, že pokud někoho budu svým známým doporučovat, bude to ona. Její citlivý a empatický přístup ve mně vždy vzbudil pocit jistoty a vzájemné důvěry. Velmi oceňuji jak její erudovanost a nadhled s jakým se orientuje v informacích o realitním trhu, ale hlavně její lidský a osobní přístup. Nechává zdravou míru rozhodnutí na klientovi, ale přitom vždy moudře poradí aniž by přitom komukoli vnucovala svůj názor. Velmi jsem také ocenil její smysl pro poctivost, což už dnes není vždy samozřejmostí. Mile mě potěšilo, když jsem se přesvědčil, že vždy jedná na rovinu a čestně a nepřipouští, aby protistrana dostala jakkoli klamné nebo zavádějící informace. Velmi hodnotím také ochotu vše potřebné zařídit, zjistit, obtelefonovat a také chodit s klienty na obhlídky mnohdy v čase víkendů či svátků. Jsem rád, že ještě existují dobří lidé, na které se při obchodování lze s klidným svědomím spolehnout. Více takových. Děkuji. V. Randýsek"
"Paní Vyplelová mi byla doporučena známými a jsem velice ráda, že jsem využila jejích služeb. Její profesionalita, spolehlivost a dlouholeté zkušenosti hrály důležitou roli při uzavření smlouvy. Paní Vyplelová si poradila se všemi překážkami, které se v průběhu procesu vyskytly a smlouva byla nakonec úspěšně podepsána. Děkuji a doporučuji všem klientům, kteří shání spolehlivého a důvěryhodného makléře, aby se obrátili na paní Vyplelovou. S pozdravem, Ing. Vallušová"
"Maklerka Martina Vyplelova - naprosto profesionalni servis a zaroven velmi lidska osobnost. Zijeme v Kanade, kde sluzby realitnich makleru jsou velmi profesionalni a duveryhodne, Slecna Vyplelova rohodne splnuje vsechny kriteria. Rozhodne se na ni budeme obracet i proste pri dalsi koupi nebo hledani pronajmu. Pokud je mozno dat slecne Vyplelove nejake extra financni ohodnoceni, byly bychom jen radi. Rozhodne se jeji sluzby nedaji srovnat (v pozitivnim smyslu) se sluzbami jinych ceskych realitnich kancelari. Barbora a Lukas Beck"